SIENAS ADAPTERIS JPK-12X280/M5 EBOLT
Preces kods: JPK-12X280/M5
EAN: 5902887101465
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
6,17
Saadavus: 30
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Puurimise läbimõõt: 12 mm </span>;>Tihvti pikkus: 280 mm </span>;>Rakendus: vahtpolüstüreen 200 mm </span>; <table>
Materjal:
  • Tapa, Nylon
  • Kruvi, tsingitud teras
  • montāžas skrūve, Cinkots tērauds
    Puuri läbimõõt:
    12 mm
    Pin pikkus:
    280 mm
    Kruvide mõõtmed:
    Ø 8  x 285 mm, Iekšējā vītne M5
    Kruvi:
    Ø 5  x 20 mm
    Taotlus:
    vahtpolüstüreen 200 mm