SIENAS ADAPTERIS JPK-12X280/M5 EBOLT
Preces kods: JPK-12X280/M5
EAN: 5902887101465
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Estimated Delivery Dates
6,17
Availability: 30
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Drilling diameter: 12 mm </span>;>Pin length: 280mm </span>;>Application: pie putu polistirola 200 mm </span>; <table>
Material:
  • Tapa, Nylon
  • Screw, Galvanized steel
  • montāžas skrūve, Cinkots tērauds
    Drilling diameter:
    12 mm
    Pin length:
    280mm
    Screw dimensions:
    Ø 8  x 285 mm, Iekšējā vītne M5
    Screw:
    Ø 5  x 20 mm
    Application:
    pie putu polistirola 200 mm