SIENAS ADAPTERIS JPX-12X300/M5 EBOLT
Preces kods: JPX-12X300/M5
EAN: 5902887101472
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
6,75
Saadavus: 54
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Puurimise läbimõõt: 12 mm </span>;>Tihvti pikkus: 300 mm </span>;>Rakendus: vahtpolüstürool 220 mm </span>; <table>
Materjal:
  • Tapa – Polipropilēns
  • Skrūve – Cinkots tērauds
  • montāžas skrūve – Cinkots tērauds
    Puuri läbimõõt:
    12 mm
    Pin pikkus:
    300 mm
    Kruvide mõõtmed:
    Ø 8  x 300 mm, Iekšējā vītne M5
    Kruvi:
    Ø 5  x 20 mm
    Taotlus:
    vahtpolüstürool 220 mm