SIENAS ADAPTERIS JPX-12X300/M5 EBOLT
Preces kods: JPX-12X300/M5
EAN: 5902887101472
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Estimated Delivery Dates
6,75
Availability: 54
Skrūve ar iekšējo vītni palīdz uzstādīt smagus elementus pie ēku fasādēm, kas siltinātas ar putu polistirolu (piem., videokameras, lampas, u.tml.); Drilling diameter: 12 mm </span>;>Pin length: 300mm </span>;>Application: pie putu polistirola 220 mm </span>; <table>
Material:
  • Tapa – Polipropilēns
  • Skrūve – Cinkots tērauds
  • montāžas skrūve – Cinkots tērauds
    Drilling diameter:
    12 mm
    Pin length:
    300mm
    Screw dimensions:
    Ø 8  x 300 mm, Iekšējā vītne M5
    Screw:
    Ø 5  x 20 mm
    Application:
    pie putu polistirola 220 mm