SPT-1G/1GP-30W-S 30W POE barošanas bloks
Preces kods: 67300
21,63
Prieinamumas: 3
Modelis: SPT-1G/1GP-30W-S
Specifikācija Tehniskie dati
PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Standartai: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Įėjimo įtampa: 100 V … 240 V maiņstrāva
Išėjimo įtampa: 52 V līdzstrāva
Įėjimų skaičius: 1
Jungtis: 2 x RJ-45 ligzda
Didžiausia išėjimo srovė: 580 mA
Indikācijas gaismas diodes: Šviesos diodai:
Zaļa — barošana ir aktīva
Oranža — pievienotā ierīce tiek darbināta, izmantojot PoE portu
Išėjimo galia: 30W
Apsauga: Perkrova
Palaikomas perdavimo greitis: 10 / 100 / 1000 Mb/s — Gigabit Ethernet
Kūnas: Plastikas
Darbinė temperatūra / santykinė drėgmė: -20 … 50 °C / 10 … 90 %
Svoris: 0,18 kg
Matmenys: 166 x 55 x 40 mm