SPT-1G/1GP-30W-S 30W POE barošanas bloks
Preces kods: 67300
21,63
Availability: 3
Modelis: SPT-1G/1GP-30W-S
Specifikācija Tehniskie dati
PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Input voltage: 100 V … 240 V maiņstrāva
Output voltage: 52 V līdzstrāva
Number of entrances: 1
Connector: 2 x RJ-45 ligzda
Maksimālā izejas strāva: 580 mA
Indikācijas gaismas diodes: Gaismas diodes:
Zaļa — barošana ir aktīva
Oranža — pievienotā ierīce tiek darbināta, izmantojot PoE portu
Output power: 30W
Protection: Overload
Supported transmission speed: 10 / 100 / 1000 Mb/s — Gigabit Ethernet
Housing: Plastics
Operating temperature/relative humidity: -20 … 50 °C / 10 … 90 %
Weight: 0.18 kg
Dimensions: 166 x 55 x 40 mm