SPT-1G/1GP-30W-S 30W POE barošanas bloks
Preces kods: 67300
21,63
Saadavus: 3
Modelis: SPT-1G/1GP-30W-S
Tehnilised andmed Tehnilised andmed
PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Standardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Sisendpinge: 100 V … 240 V AC
Väljundpinge: 52 V līdzstrāva
Sissepääsude arv: 1
Pistik: 2 x RJ-45 ligzda
Maksimaalne väljundvool: 580 mA
Indikācijas gaismas diodes: LEDid:
Zaļa — barošana ir aktīva
Oranža — pievienotā ierīce tiek darbināta, izmantojot PoE portu
Väljundvõimsus: 30W
Kaitse: Ülekoormus
Toetatud andmeedastuskiirused: 10 / 100 / 1000 Mb/s — Gigabit Ethernet
Keha: Plastik
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -20 … 50 °C / 10 … 90 %
Kaal: 0,18 kg
Mõõtmed: 166 x 55 x 40 mm