SPT-1G/1GP-30W-S 30W POE barošanas bloks
Preces kods: 67300
21,63
Доступность: 3
Modelis: SPT-1G/1GP-30W-S
Технические характеристики Технические данные
PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Стандарты: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Входное напряжение: 100 В … 240 В переменного тока
Выходное напряжение: 52 V līdzstrāva
Количество записей: 1
Разъем: 2 x RJ-45 ligzda
Максимальный выходной ток: 580 mA
Indikācijas gaismas diodes: Светодиоды:
Zaļa — barošana ir aktīva
Oranža — pievienotā ierīce tiek darbināta, izmantojot PoE portu
Выходная мощность: 30 Вт
Защита: Перегрузка
Поддерживаемые скорости передачи данных: 10 / 100 / 1000 Mb/s — Gigabit Ethernet
Избранные функции: Automātiska MDI/MDI-X noteikšana — automātiski nosaka pārraides režīmu Datu lapa
Тело: Пластик
Рабочая температура/относительная влажность: -20 … 50 °C / 10 … 90 %
Масса: 0,18 кг
Размеры: 166 x 55 x 40 mm