SPT-1G/1GP-30W-S 30W POE barošanas bloks
Preces kods: 67300
EAN: 5902887061486
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
21,63
Pieejamība: 3
Modelis: SPT-1G/1GP-30W-S
Specifikācija Tehniskie dati
PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Standarti: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Ieejas spriegums: 100 V … 240 V maiņstrāva
Izejas spriegums: 52 V līdzstrāva
Ieeju skaits: 1
Savienotājs: 2 x RJ-45 ligzda
Maksimālā izejas strāva: 580 mA
Indikācijas gaismas diodes: Gaismas diodes:
Zaļa — barošana ir aktīva
Oranža — pievienotā ierīce tiek darbināta, izmantojot PoE portu
Izejas jauda: 30 W
Aizsardzība: Pārslodze
Atbalstītais pārraides ātrums: 10 / 100 / 1000 Mb/s — Gigabit Ethernet
Korpuss: Plastmasa
Darba temperatūra / relatīvais mitrums: -20 … 50 °C / 10 … 90 %
Svars: 0,18 kg
Izmēri: 166 x 55 x 40 mm