SLĒDZIS DAHUA CHS4106-4ET-60
Preces kods: 66074
Datu lapa
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
61,58
Pieejamība: 3
Dahua CHS4106-4ET-60 ir industriāls Layer 2 PoE slēdzis ar 4 × Fast Ethernet PoE portiem, 1 × Gigabit RJ-45 uplink un 1 × SFP uplink, paredzēts darbam sarežģītos vides apstākļos. Ierīce atbalsta Hi-PoE līdz 60 W vienā portā, DIN sliedes montāžu un plašu darba temperatūras diapazonu.
  • Industriāla konstrukcija (IP30, IK06) — paredzēta montāžai sadales skapjos.
  • Hi-PoE līdz 60 W — piemērots PTZ kamerām un jaudīgām IP ierīcēm.
  • RJ-45 + SFP uplink — elastīga pieslēgšana optikai vai Gigabit tīklam.
Tehniskā specifikācija
Modelis / MPN CHS4106-4ET-60
Slānis Layer 2
PoE porti 4 × RJ-45 10/100 Mbps
Uplink porti 1 × RJ-45 10/100/1000 Mbps, 1 × SFP 1000 Mbps
PoE jauda Ports 1 ≤ 60 W; Porti 2–4 ≤ 30 W; Kopā ≤ 60 W
PoE standarti IEEE 802.3af / 802.3at / Hi-PoE
Pārslēgšanas jauda 4.8 Gbps
Pakešu pārsūtīšana 3.57 Mpps
VLAN Port-based VLAN, līdz 32 VLAN
Bufera atmiņa 4 Mbit
MAC tabula 8K
Barošana Divkārša DC barošana 48–57 V (spaiļu bloks / DC)
Patēriņš 1.7 W (idle) / 65 W (max)
Darba temperatūra –30 °C līdz +65 °C
Aizsardzība IP30, IK06
Izmēri 154.3 × 110.4 × 30 mm