Preces kods: HAC-HFW1200TLM-IL-T-0280B-DIP
32,15
Availability: 23
Resolution: 1920 x 1080 </span>;>Viewing angle: 111 ° </span>;>Infrared illumination detection area: 40 m </span>;>LED white light range: 40 m </span>;>Audio: Iebūvēts mikrofons, Iebūvēts skaļrunis, Divvirzienu audio straumēšanas atbalsts, Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI </span>;>Source of energy supply: 12 V DC </span>; <table>
Standard:
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
Resolution:
1920 x 1080 - 1080p @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 25 frame rate – Image format 16:9,
960x576 – 960H @ PAL @ 25 frame rate
Sensors:
CMOS
Lens:
2.8 mm
Angle of visibility:
111 °
Infrared illumination reception area:
40 m
LED white light range:
40 m
IR illuminator power adjustment:
Automatic
Video output:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Iestatījumi ar DIP pārslēgšanas slēdžiem
Audio:
  • Built-in microphone,
  • Built-in speaker,
  • Two-way audio streaming support,
  • Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI
    Selected functions:
  • D-WDR – Wide Dynamic Range
  • 3D NR – Digitāla trokšņa redukcija
  • BLC/HLC – Backlight/High Light Compensation
  • AGC - Automatic gain control
  • Day/night mode (color/b&w/auto)
  • Automatic white balance
  • Mirror – mirror image
    Source of energy supply:
    12 V DC / 780 mA
    Power consumed:
    ≤ 9.3 W
    Hull:
    Bullet, Plastmasa + Metāls
    Colour:
    White + Black
    Class of protection:
    IP67
    Mechanical protection class:
    &apos;
    Operating temperature:
    -40°C … 60°C