LED STRIP LED120-12V/9.6W-CW/5M – 16000 K MW Lighting
Product code: LED120-12V/9.6W-CW/5M
20,75
Availability: 9
Rated voltage: 12 V DC </span>; Power consumption: 9.6 W / 1 m </span>; Colour: Cool white – 16000 K </span>; Number of diodes: 120 pcs. / 1 m </span>; Tape length: 5 m </span>; Luminous flux: 840 lm … 1020 lm / 1 m, 87.5 lm … 106.25 lm / 1 W </span>; Application: For internal use </span>;
Rated voltage: 12 V DC
Power consumed: 9.6 W / 1 m
Colour: Cool white – 16000 K
Number of diodes: 120 pcs. / 1 m
Tape length: 5 m
Luminous flux:
  • 840 lm … 1020 lm / 1 m,
  • 87.5 lm … 106.25 lm / 1 W
  • Application: For internal use
    Operating temperature: -25°C … 50°C
    Weight: 0.076 kg
    Size: 5000 x 8 x 1.2 mm