MOD.80/10/16 stabu stiprinājumi diskdziņiem ar 10 mm caurumiem: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA u.c.
Preces kods: 62077
Piegādes laiks: 20-22 Maijā
Estimated Delivery Dates
24,68
Availability: 8
MOD.80/10/16 stabu stiprinājumi piedziņas mehānismiem ar 10 mm caurumiem: Beninca, NICE, BFT Athos, DEA u.c.
Goal
Goal
Pastiprinātu kronšteinu komplekts stabiem, kas ražots Polijā, piemērots visiem diskdziņiem ar 10 mm diametra caurumiem, tostarp: BENINCA, NICE, BFT ATHOS, DEA utt.
Komplektā ietilpst regulējamu kronšteinu pāris (2 gab.).
Technical specifications:
Technical Specification:
  • Model: MOD.80/10/16
  • Nobīde: 16 mm no staba
  • Montāžas plāksnes izmēri: 75 mm x 70 mm
  • Piedziņas nobīdes regulēšana no staba: 92 mm, 108 mm, 124 mm, 140 mm.
  • Colour: Cinkots (sudrabains)
  • Izgatavots no: 6 mm bieza tērauda
  • Anti-corrosion protection: Galvanized
  • Montāžas caurumi stabā: 9 mm
  • Montāžas caurumi piedziņas daļā: 10 mm