SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS 12V/1.5A/GPV
Preces kods: 12V/1.5A/GPV
EAN: 5902135147405
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Estimated Delivery Dates
6,64
Availability: 9
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 200  … 240 V AC
Frequency range: 50 / 60 Hz
Output voltage: 12V DC
Power adapter current performance: 1.5A
Output power: 18W
Number of outputs: 1 piece
Protection: Pārslodze Īssavienojums
Body type: Plastics
Operating temperature: -30°C … 70°C