SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS 12V/16A/GPV
Preces kods: 12V/16A/GPV
37,34
Availability: 11
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 200  … 240 V AC
Frequency range: 50 / 60 Hz
Output voltage: 12V DC
Power adapter current performance: 16 A
Output power: 192 W
Number of outputs: 1 piece
Protection: Overload Short circuit Overvoltage Thermal
Body type: Plastics
Operating temperature: -30°C … 70°C