AR PASTA KASTĪTI INTEGRĒTS VIDEODOMOFONS S1201A-SKM VIDOS
Preces kods: S1201A-SKM
EAN: 5902887047527
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
500,41
Pieejamība: 0
Tehniskā specifikācija:
Saderība: VIDOS DUO
Sensors: 1/2.7 ” Fish Eye CMOS, 2 Mpx
Redzamības leņķis: 170 °
IR izstarotājs:
LED izgaismotājs:
Iebūvēts pietuvinātais lasītājs: Standarts : Unique EM 125kHz
Iebūvēta cipartastatūra:
Iebūvēts pirkstu nospiedumu lasītājs:
Abonementu skaits: 1
Video izeja: compatible with the VIDOS DUO digital video doorphone system
Izvēlētās īpašības: Integrēta pastkastīte – Iemūrējama Vadojums – 2 dzīslas bez polarizācijas Releja izeja : 1 gab. vai 2 gab. – MODULIS B5 Atbalsta līdz 13 iekšējām ierīcēm (monitori / uniphoni) Saderīgs ar PIR detektoriem Pastāvīga vai cikliska novērojamā attēla pietuvināšana Atbalsta elektroslēdzenes un elektromagnētiskās slēdzenes Elektroslēdzenes barošana: 12V DC / max. 300mA Viegla lietotāju pievienošana un dzēšana, izmantojot MASTER brelokus