STRAIGHT CABLE DUCT LZK-15X12/P2 15×13
Product code: LZK-15X12/P2
EAN: 8595057620551
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Estimated Delivery Dates
7,11
Availability: 23
Technical Specification:
Width: 15 mm
Height: 13 mm
Length: 2000mm
Material of manufacture: PVC
Colour: White
Selected characteristics: Mounting: self-adhesive tape flammability indicator: 850 °C impact resistance: 0.5 J internal space: 120 mm²
Operating temperature: -5°C … 60°C