USB TĪKLA LĀDĒTĀJS POWERSOURCE SOLO30 CHARB-GC-30C-B Green Cell
Preces kods: CHARB-GC-30C-B
18,55
Availability: 13
Input voltage: 100 … 240 V AC </span>;>Output voltage: 5 / 9 / 12 V DC, PPS : 3.3 … 5.9 V / 3.3 … 11 V </span>;>Output current: 3 / 3 / 2.5 A, PPS : 3 A / 2.75 A </span>;>Exit: 1 x USB-C – PD3.0, PPS </span>;>Selected characteristics: Power Delivery tehnoloģija – 30 W, PPS (Programmable Power Supply), </span>;>Colour: Black </span>; <table>
Input voltage:
100 … 240 V AC
AC input frequency:
50 / 60 Hz
Output voltage:
  • 5 / 9 / 12V DC,
  • PPS : 3.3 … 5.9 V / 3.3 … 11 V
    Output current:
  • 3 / 3 / 2.5 A,
  • PPS: 3 A / 2.75 A
    Output power:
    max. 30 W
    Selected characteristics:
  • Power Delivery technology – 30 W,
    Colour:
    Black
    Size:
    83 x 43 x 29 mm