VIDOS VIDEOTELEFONS X M11W-X/S12D
Preces kods: X166
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
255,88
Pieejamība: 21
VIDOS M11W-X/S12D video domofons ar LCD vadības monitoru un AHD durvju staciju
=”col-sm-12″>
>< >
  • Visi X sērijas monitori darbojas ar X sērijas un S20DA vārtu stacijām.
</ul>
</p></div>
</p></div>
<div class=
    ><
  • s”>div>div>
    Atklājiet visas VIDOS M11W-X Wi-Fi video domofona monitora funkcijas un izdariet pareizo izvēli:
    • Skārienfunkciju pogas izvēlnes darbībai — intuitīvi un ērti lietojami!
    Pilna jūsu VIDOS video domofona funkcionalitāte, pateicoties S12D AHD durvju stacijai!
  • Nebaidieties, ka jūsu piekļuves kontroles sistēmu ietekmēs strāvas padeves pārtraukumi!
  • VIDOS X M11W-X/S12D video domofonu komplekta specifikācijas un tehniskie dati =” row
    Komplektā - skatiet, ko pērkat:h”>m>2.coll -s> skatiet, ko pērkat:
    • Iekšējais LCD Wi-Fi vadības monitors VIDOS M11W-X
    • VIDOS S12D AHD durvju stacija
    • Video domofona barošanas avots
    • Montāžas kabeļi
    • Montāžas komplekts
    • monitors
    • Instrukcijas
    VIDOS X S12D ārējais panelis
  • Kameras izšķirtspēja: 2Mpikseļi
  • Objektīva skata leņķis: 130° platumā
  • IR nakts apgaismojums (infrasarkanais)
  • Mehāniskais infrasarkanais filtrs
  • Vandālizturīgs alumīnija sakausējuma korpuss
  • Iebūvēta aizmugurgaismota tastatūra ieejas atvēršanai PIN
  • Viena releja vadība
  • Tastatūras programmēšana, izmantojot administratora kodu
  • Zvana poga ar aizmuguri
  • Iebūvēts potenciometrs durvju stacijas skaļuma regulēšanai
  • Mehāniskais kameras režīma slēdzis (AHD / CVBS)
  • Atbalsta standarta, reversīvās un elektromagnētiskās temperatūras diapazons6perliT.
  • ~ 50°C
  • Izmēri: 176mm (g) x 51mm (w) x 37mm (d)
  • Virsmas stiprinājums
  • Barošanas avots: 12V DC