LED TAPE LED60A-12V/14.4W-CW/5M 5 m – 6000 K
Product code: LED60A-12V/14.4W-CW/5M
EAN: 5902887083655
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Estimated Delivery Dates
7,44
Availability: 66
Tape length: 5 m </span>;>Rated voltage: 12 V DC </span>;>Power consumption: 14.4 W / 1 m </span>;>Colour: Cool white – 6000 K </span>;>Number of diodes: 60 pcs. / 1 m </span>;>Application: For internal use </span>;>Energy efficiency class: </span>; <table>
Tape length:
5 m
Rated voltage:
12 V DC
Power consumed:
14.4 W / 1 m
Colour:
Cool white – 6000 K
Number of diodes:
60 pcs. / 1 m
Application:
For internal use
Energy efficiency class:
Operating temperature:
-25°C … 50°C
Weight:
0.07 kg
Size:
10 x 1.5 mm