SLĒDZIS DAHUA CS4010-8ET2GT-110
Preces kods: 66071
Datu lapa
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
57,06
Pieejamība: 404
  • PoE līdz 110 W — porti 1–2 līdz 90 W, porti 3–8 līdz 30 W.
  • Layer 2 funkcijas — VLAN, cilpu novēršana, portu izolācija.
  • PoE Watchdog & Extend — automātiska portu atjaunošana un līdz 250 m.
Tehniskā specifikācija
Modelis / MPN CS4010-8ET2GT-110
Slānis Layer 2
PoE porti 8 × RJ-45 10/100 Mbps
Uplink porti 2 × RJ-45 10/100/1000 Mbps
PoE jauda Kopā ≤110 W (1–2 ≤90 W; 3–8 ≤30 W)
PoE standarti IEEE 802.3af / at / bt, Hi-PoE
Switching Capacity 5.6 Gbps
Packet Forwarding Rate 4.17 Mpps
Jumbo Frame 9216 B
MAC tabula 8K
VLAN Līdz 32 (IEEE 802.1Q)
Pārvaldība Web & Cloud management
Barošana Ārējs adapteris 54 V, 2.22 A
Darba temperatūra –10 °C līdz +55 °C
Izmēri 184.6 × 103.3 × 27 mm
Svars 0.36 kg
Ražotājs Dahua
Garantija 2 gadi
Kur noder
  • Videonovērošanas sistēmām — IP kameru barošanai ar PoE/Hi-PoE.
  • Maziem objektiem — līdz 8 PoE ierīcēm ar gigabita uplink.
  • Garām līnijām — Extend režīms līdz 250 m pie 10 Mbps.
  • Objektiem ar attālinātu uzraudzību — Web un mākoņa pārvaldība.
Uzstādīšanas ieteikumi
  • Plānojiet PoE jaudas sadali, ja tiek izmantotas PTZ kameras.
  • Izmantojiet Extend režīmu tikai nepieciešamības gadījumā.
  • Aktivizējiet PoE Watchdog nepārtrauktai darbībai.
  • Nodrošiniet atbilstošu zibensaizsardzību āra līnijām.
BUJ
Vai slēdzis ir pārvaldāms?
Jā, pieejama Web un Cloud pārvaldība; iespējams arī Unmanaged režīms.
Vai atbalsta PoE++?
Jā, porti 1–2 atbalsta IEEE 802.3bt līdz 90 W.